وبلاگ رسمی نرم افزار رهیاب نید

وبلاگ رسمی نرم افزار رهیاب نید

نید و جیلی

جولای 22, 2014, توسط پارسا حسینی, دسته عمومی

null
سرانجام پس از مدتی این در و آن در زدن و پیگیری های مداوم و تحمل مشقات ناخواسته ی فراوان، نرم افزار رهیاب نید برای خودروهای جیلی آماده شد.

می گویم «مشقات ناخواسته» چون برای انجام این پروژه سختی های زیادی را متحمل شدند گروه فنی مان. حتی یک دستگاه نمونه هم دم دست شان نبود طفلک ها تا بتوانند تست های شان را اجرا کنند، آخر سر هم مجبور شدیم دست بکنیم توی جیب مدیر عامل مان و یک جیلی بخریم!

بعضی وقت ها سختی های ناخواسته در فرآیند تولید آدم را فرسوده می کند. اگر فقط بخواهی با مشکلات فنی دست و پنجه نرم کنی یک حرفی است ولی وقتی به غیر از موانع فنی هزار جور مانع حاشیه ای هم بیفتند وسط کار، آن موقع است که حسابی کلافه و پریشان می شوی. به هر حال کار انجام شد به لطف خدا.

مدتی بود که صاحبان جیلی از اینکه دستگاههای شان از امکان رهیابی برخوردار نیست، ناراضی بودند، به شدت. مدتی هم یکی از نرم افزارهای موجود در بازار ایران را با هزار جور وعده و اطمینان کذایی برای شان نصب می کردند که خب، حسابی نیم بند بود و دردی را دوا نمی کرد. (تازه اگر به پول های زبان بسته ای که بابت خرید این نرم افزار نیم بند باید می پرداختند هم توجه شود، دو سه تا درد دیگر هم اضافه می شود به کل ماجرا!)

بگذریم، الآن نید برای جیلی با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکلی آماده شده است. نه تنها هیچ یک از آن عیب های همان نرم افزار نیم بند را ندارد بلکه خیلی روان و دقیق هم کار می کند. ۷ روز گارانتی استرداد وجه را هم قاطی ماجرا کردیم تا خیال مصرف کننده از هفت دولت آزاد باشد.

نرم افزار نید جیلی را برای چند تا خودرو نصب کرده ایم تا به حال و همه شان هم راضی و دل شادند شکر خدا. ولی نمی دانم چرا بعضی ها به همه چیز فکر می کنند به غیر از مشتری های شان و رضایت آنها. انگار عادت کرده ایم که فقط به فکر خودمان باشیم!.

یک دیدگاه

  1. حمید رضا |

    سلام
    خدا قوت.
    دست مریزاد.
    بی صبرانه منتظر شنیدن چنین خبری در مورد سیستم های هیوندایی و کیا هستیم.