وبلاگ رسمی نرم افزار رهیاب نید

وبلاگ رسمی نرم افزار رهیاب نید

این روزها در ویرا سیستم …

سپتامبر 8, 2014, توسط پارسا حسینی, دسته عمومی

پیش نوشت: بعضی وقت ها کارهای پیش بینی نشده مثل هجوم دسته های آفت ملخ که به جان یک مزرعه می افتند، می آیند و به تمام وقتی که داری حمله می کنند و تمام اولویت های کاری ات را زیر و رو می کنند.

اگر نگاه مان به نوشتن در این وبلاگ فقط انجام وظیفه از روی تکلیف بود، می بایست هر طور که شده یک چیزی می نوشتیم در این روزها ولی باورمان در وبلاگ نید این است که باید از صمیم قلب مان بنویسیم تا با قلب تان بخوانید. ما کاری که می کنیم را دوست داریم.

خب، بالأخره پروژه ی نصب و راه اندازی نرم افزار نید برای خودروی جیلی هم با خوبی و خوشی تمام شد.

در این مدت کوتاه بیشتر از حد پیش بینی مان متقاضی نصب رهیاب نید بر روی خودروهای جیلی داشتیم که این مسئله می تواند نشان دهنده ی این نکته باشد که خیلی از جیلی سواران مدت هاست که برای برخورداری از امکان رهیابی بر روی دستگاه های شان در انتظار بوده اند.

می ترسم از اینکه درباره ی کیفیت رهیاب نید سخن بگویم و شما احساس کنید که می خواهم تبلیغات نامحسوس بکنم و از این دست حرف ها ولی اجالتاً، رفاقتاً و صداقتاً عرض می کنم که تمامی خریداران رهیاب نید از کیفیت محصول و عملکرد آن راضی بوده اند شکر خدا. البته ما با برخی از آنها تماس گرفته ایم و در این باره سؤال پرسیده ایم ولی اصل این سخن را از این جهت عرض می کنم که هیچ یک از خریداران، درخواست ارجاع محصول را نداشته اند تا به حال (ما برای مشتریان محترم جیلی سوار گارانتی ۷ روزه استرداد وجه در صورت عدم رضایت از محصول داریم).

عزیزانی که در این مدت رهیاب نید را خریداری کردند از ۲۵% تخفیف تعرفه هم برخوردار شدند. ما این تخفیف را از عید فطر تا عید میلاد با سعادت امام رضا (ع) در نظر گرفتیم.

در شرکت ویرا سیستم همه ی دوستان و همراهان محترم و ارزشمندم در تلاش اند تا به زودی خبرهای خیلی خوب و خوشحال کننده ای را به تمام کاربران ارزشمند رهیاب نید بدهند. بی صبرانه منتظر هستم که در روزهای آتی درباره ی این خبرهای خیلی مهم در همینجا مطلب بنویسم برای تان.

پس نوشت: این نوشته بیشتر یک شرح حال بود از این روزهای مان. با هم باشیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.