وبلاگ رسمی نرم افزار رهیاب نید

وبلاگ رسمی نرم افزار رهیاب نید

عمومی

برای حسین معدنی، قهرمانی جاودانه

آگوست 2, 2014 | توسط پارسا حسینی | دسته عمومی

null

خبری سخت و جانکاه بود. درگذشت مرحوم حسین معدنی مربی تیم ملی والیبال را می گویم.

برای موفقیت یک تیم تک تک اعضای تیم نقشی بسیار مهم و پر رنگ دارند. وقتی که بازی های تیم والیبال را می دیدم، وقتی که می دیدم از اینکه چهارم جهان شده ایم، این قدر ناراحتیم و حق خودمان را در رتبه های بالاتر می دانیم، از موفقیت تیم پر افتخار والیبال و از صمیم قلبم خوشحال می شدم. حتی آنهایی که از والیبال سر در نمی آوردند هم از موفقیت های پی در پی تیم والیبال مان خوشحال بودند و احساس غرور می کردند.

من و تمامی همراهانم در شرکت ویرا سیستم درگذشت ناگهانی این مربی ارزشمند را به خانواده محترم ایشان، به تیم ملی والیبال ایران و به تمامی دوستداران عزت و سربلندی ایران عزیز تسلیت می گوییم و از خداوند بزرگ و مهربان برای ایشان طلب آمرزش داریم. برای روح بزرگوار این قهرمان جاودانه فاتحه بخوانیم.

رقابت به سبک ایرانی!

آگوست 2, 2014 | توسط پارسا حسینی | دسته عمومی

این که ما ایرانی هستیم و مفاخر تاریخی مثل کوروش و داریوش و فردوسی و بوعلی و رازی و سعدی و حافظ و مولوی و شیخ طوسی و خواجه نصیر و بیرونی و … داریم درست ولی نمی دانم چه بر سرمان آمده که اینطوری شده ایم.

تا وقتی که توی حال و هوای مدرسه و دانشگاه و تحصیل علم هستی همه چیز همانطوری است که توی کتاب ها نوشته اند؛ خوب و پاک و اصیل و ایرانی. در اینجا به ایرانی بودن مان افتخار می کنیم. اما وقتی که پایت به دنیای هفتاد رنگ کسب درآمد باز می شود پس از مدت زمان کوتاهی اختلافات فرهنگی موجود با شرایط مطلوب را می فهمی و لمس می کنی.

وقتی که می بینی شرکت های هم صنعت تو تا وقتی موفقیتت را می بینند و اسمت را توی زبان مشتری می شنوند چه کارهایی نمی کنند تا منافع شان به خطر نیفتد، هیچ ردپایی از آن فرهنگ عالی ایرانی نه می بینی و نه احساس می کنی. از خودت می پرسی آیا واقعاً «پول» این قدر مهم است که به خاطر به دست آوردن و حفظ آن «هر کاری» که بشود را انجام بدهی؟ آیا این دو روزه ی دنیا این قدر بی پایان است در نظر بعضی ها که حاضراند هر گونه کرامت و عزت و شرافت انسانی را لگدکوب کنند به خاطرش؟ (بیشتر…)

نشانه ی محصول خوب

جولای 24, 2014 | توسط پارسا حسینی | دسته عمومی

چند وقت پیش که سرم توی درس و کتاب بود، یکی از استادهای مان می گفت: تولید کننده ی خوب کسی است که خودش و نزدیکانش مصرف کنندگان محصولش باشند.

با تمام سادگی، حرف خیلی مهمی است. یادم هست مدیر یکی از رستوران های زنجیره ای فست فود توی ایران گفته بود که برایش خیلی مهم است غذایی به مردم بدهد که کودک خردسال خودش هم از آن می خورد؛ یعنی سلامت غذا و محصولش را با عزیزترین دارایی اش تضمین می کند. (بیشتر…)

تصاویری از رهیاب نید

جولای 24, 2014 | توسط سهیل آرمین | دسته عمومی, فنی

از اونجایی که همیشه دیدن یک محصول از توصیف اون مؤثر تره امروز تصمیم گرفتم تعدادی تصویر از نرم افزار رهیاب نید رو به همراه کمی توضیخ براتون قرار بدم. به قول عطار نیشابوری

زلیخا دیدن و یوسف شنیدن  ….   شنیدن کی بود مانند دیدن

(بیشتر…)